S:t Sigfrids katolska församling

Już drugi rok męczymy się z czasem pandemii. Pojawiło się jednak światełko nadziei na opuszczenie domowych pieleszy i wyruszenie na pielgrzymkowy szlak. 

Armenia i Gruzja nie wymagają żadnych testów od osób zaszczepionych. Możemy więc powrócić do naszych planów pielgrzymkowych.

Również LOT wychodzi nam na przeciw i nie trzyma się sztywno terminów naszych wpłat rat. 

Dobra wiadomość dla osob z Polski, naszych przyjaciól lub rodziny. Lecąc do Tbilisi i wracając z Erywania mamy miedzylądowanie w Warszawie. To stwarza nam możliwość dołączenia osób z Polski bez potrzeby podróżowania do Szwecji. .

Już wcześniej podany został program pielgrzymki ale jeśli ktoś jeszcze sie z nim nie zapoznał to prosze o kontakt  (p.tomasz.ofm@gmail.com)

Cena pielgrzymki dla grupy:

35 - 40 os. - 5190 zł    

41 – 45 os. - 4980 zł

Aby pielgrzymka mogła się odbyć trzeba się zmobilizować i zdeklarować do 10 lipca. Jeśli uda nam się zebrać grupe miedzy 35/40 osób to koszty wyniosą 5190 zł a jeśli osiągniemy liczbę od 41 do 45 osób to koszty wyniosą 4980 zł.

Pierwsza rata wynosi 1400 zł i musi być wpłacona do 10 lipca. Wtedy rezerwacje hatoli i samolotu zostaną ostatecznie potwierdzone. 

Całkowita dopłata płatna dn. 30.08.2021.
Moi drodzy!

Dwa lata temu zwiedziłem oba te kraje i gorąco je polecam wszystkim, zwłaszcza teraz kiedy nie są jeszcze zadeptane przez masową turystykę.

Organizator zapewnia:

  • Bilety lotnicze wraz z opłatami lotniskowymi i bagażowymi 23 kg + 8 kg (Kopenhaga - Warszawa - Tbilisi / Erywań - Warszawa - Kopenhaga)

  • Transfery komfortowym klimatyzowanym autokarem wg programu

  • Zakwaterowanie: 8 noclegów w hotelach ****, pokoje 2,3-osobowe z łazienkami 

  • Wyżywienie: 8 śniadań, 7 obiadokolacji 

  • Opiekę i informację turystyczną pilota – przewodnika w j.polskim

  • Ubezpieczenie w TUiR „Axa”: Ubezpieczenie w TUiR „Axa”: KL z wliczoną opcją chorób przewlekłych do 30 000 EUR, NNW do 4000 EUR, bagaż podróżny do 400 EUR. 

Obowiązują warunki ubezpieczenia Axa „Kontynenty”

  • Obowiązkową składkę na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) w wysokości 13 zł/os.

Tack!

Håll dig uppdaterad

Prenumerera på de senaste nyheterna

  • Facebook

Swish: 1230961961

Bg: 5173-8490